נא להכיר - רוכבי ראשון

| שתף |

השבוע במדור מתארחת קבוצת רוכבי ראשון אשר הוקמה על ידי בני ברגר. כל הפרטים בכתבה הבאה

תאריך: 03/12/14, מאת: SPORTWEB

ענף ספורט:
ענף הספורט שלנו הוא רכיבת כביש, כאשר מדי פעם אנחנו שוברים שגרה ברכיבות שטח מאתגרות.

מייסד ומאמן: בני ברגר

קצת עלינו:
ב- 30.10.2008 הוקמה קבוצת "רוכבי ראשון" ע"י בני ברגר שרצה לתת מסגרת לרכיבות חברתיות בראשון לציון ומשם גם שם הקבוצה. כעבור כשנה הסב בני את הקבוצה מקבוצת רכיבת שטח לקבוצת רכבית כביש.
כיום חברים באופן קבוע בקבוצה כ- 30 רוכבות ורוכבים.
הקבוצה הינה קבוצת רכיבה עממית אתגרית. טווח הגילאים הממוצע בקבוצה נע בין 30 + ל- 50+ כאשר יש לנו נציגים גם מתחת ל- 30 ומעל ל-60.
ייחוד הקבוצה בעינינו הוא החברות שנוצרת מחדש בכל פעם שרוכב או רוכבת חדשים מצטרפים לקבוצה, משפט שנאמר רבות בתוך הקבוצה הוא "באתי בשביל הרכיבה, נשארתי בגלל החברים".

איפה נפגשים ומתי:
נפגשים בימי שלישי בערב באיקאה ראשון לציון לאימוני אינטרוולים וכוח – היתרון במיקום הוא שיש לנו מעיין קריטריום עם תנועת רכבים מאוד דלילה. חברים חדשים שמצטרפים לקבוצה מגיעים קודם כל לרכיבות אלו ורק לאחר מכן מצטרפים לרכיבות הנפח בשבתות.
בימי שבת יוצאים לרכיבות נפח בהתאם למטרות הקבוצה, בכל פעם ממקום אחר בהתאם לתוכנית הרכיבה. הרכיבה בשבתות יוצאת תמיד עם רכב ליווי שמאוייש ע"י כל הרוכבים בקבוצה לפי תורנות קבועה מראש.


הישגים בולטים של חברי הקבוצה:
ההישג הטרי והמרשים שלנו הוא נוכחות של כ- 25 רוכבות ורוכבים במסלול ה- 180 ק"מ לבית השנטי.
בשנה שעברה יצאנו לרכיבה מאתגרת ורצופה ממטולה לאילת - 17 רוכבות ורוכבים שרכבו 500 ק"מ ברציפות מיום חמישי בבוקר ועד שישי בצהריים.

תחרות או ארוע ספורט אהובים במיוחד:
אירועי הגראן פונדו הם אירועים שאנו כקבוצה אוהבים להשתתף בהם, הרכיבה לבית השנטי ועוד.

ההווי הקבוצתי:
חלק בלתי מבוטל מהווי הקבוצה הוא קבוצת ה- what’s up בה חולקים סיפורים ובדיחות מעולם הרכיבה וגם כאלה שלא. יש לנו נציגות גדולה ומכובדת של רוכבות ורוכבים שעובדים בשירותי הבריאות השונים, אלו לעיתים מספקים לכולנו בדיחות מעולם הרפואה.
אנחנו משתדלים להיפגש בסמיכות לכל חגי ישראל ולציין את המאורע בפריסה קטנה יחדיו.

מטרות באופק:
המטרה הקרובה ביותר היא להתאמן ולהתכונן לגראן פונדו ערד- ים המלח שיערך בתחילת השנה הקרובה.
לאחר מכן נוריד קצת את עצימות האימונים אך נתחיל להתכונן לרכיבה מאתגרת מראשון לציון לאילת ביומיים וכמה חודשים לאחר מכן אנחנו מתכננים גם גיחת רכיבה קטנה לחו"ל.

מסר לאומה:
אנו מזמינים בחום לב רוכבות ורוכבים שרוצים להיכנס לעולם רכיבת הכביש להצטרף אלינו. הקבוצה מעניקה מסגרת תומכת ומעודדת המאפשרת לכל אחת ואחד למצוא את מקומות בפעילויות הקבוצה עפ"י יכולותיו.

יצירת קשר:
מייל: RishonRiders@gmail.com
פייסבוק: https://www.facebook.com/RishonRidersTeam
 

רוצים שקבוצתכם תופיע במדור? כתבו לנו
info@sportweb.co.il

 

 

  • צילום: בני ברגר

סגור