נא להכיר - CLUB 226

| שתף |

קלאב 226 פועל בעיקר בדרום, ובקרוב יפתח סניף באזור המרכז. בואו להכיר את המועדון שחרט על דגלו להוביל את מתאמניו דרך הספורט להגשמה והצלחה בכל תחומי החיים.

תאריך: 04/09/14, מאת: SPORTWEB

ענף ספורט:
ריצה/ טריאתלון/ רכיבה/ אימון אישי וקבוצתי, טיולי אתגר

קצת עלינו...

CLUB 226 הנו מועדון שהוקם על ידי צוות מומחים מתחומי דעת שונים, ספורט, רפואה, פיזיולוגיה, טכנולוגיה ועסקים שחברו יחד ושילבו את ניסיונם בתחומים השונים במטרה לאפשר לאנשים בצמתים בחייהם להגיע להגשמה עצמית ומימוש יעדים אישיים. הקלאב מאפשר לחברים בו לממש את חלומותיהם, להביא את עצמם להגדרת הצלחה ולממשה, לבצע לשינוי, כל זאת בתחומים שהאדם עצמו בוחר.
תפיסת העבודה של הקלאב מתבססת על שיטות אימון וכלי עבודה הלקוחים מעולם הספורט ושנעשה בהם שימוש כתשתית למימוש היעדים האישיים הנבחרים.
הגישה היא שכל אחד יכול להגשים את החלום שלו ודרך הספורט ניתן להגיע להגשמה ולהצלחה.

נקודות המוצא שלנו הוא השאיפה של מרביתנו, שראשיתה ברצון לחיות חיי רווחה המהווה אמצעי להשגת המטרה החבויה בכל אחד ואחד מאתנו. לאחר מכן כולנו רוצים לחיות חיים מאושרים, בריאים, להצליח עם ילדינו ולבלות עם ‬חברינו. לפעמים שוכחים את העיקר ומתמקדים באמצעי ולא במטרה.
בגלל אורח החיים המטורף שאנו נשאבים לתוכו, המרוץ אחרי יומן הפגישות העמוס לעייפה, המצבים הבלתי נסבלים בארצנו הקטנטונת, במקביל לטיפול בתא המשפחתי ובילדים והשקעה בזוגיות ...איננו מתפנים לשמר את עצמנו הן ברמה הפיזית והן ברמה הנפשית, איננו מאתגרים את עצמנו ואנו נשאבים לשגר ושוכחים את החלום שלנו.
הקלאב מאמץ כאמור את הספורט ככלי יחד עם כלים נוספים מתחום הפסיכולוגיה, הפעלת קבוצות, אתגר ועוד כתשתית לפעילות עם ציבור הלקוחות שלו.
המועדון פועל הן בתחום הארגונים והן בתחום הפרטי.


צילום: דורון דרמון

קלאב 226 – המספר מסמן את המרחק המצטבר בתחרות איש ברזל (3.9 ק"מ שחייה, 180 ק"מ אופניים, 42.195, ריצה)

 

צוות הקלאב:

תמיר אמר - נשוי לרונית, אב לשלושה, רואה חשבון, תואר שני בהשכלתו, מנכ"ל חברה תעשייתית מצליחה, מנחה עסקי, טריאתלט ואיש ברזל.

וורוויק דלזייל (מאמן ראשי) - נשוי לסם, פיזיוטרפיסט תואר שני בהשכלתו ומאמן מוסמך רמה 4 (הגבוהה ביותר) של איגוד הטריאתלון העולמי, מאמנו האישי של רון דרמון, יועץ מומחה ומלווה תוכניות מקצועיות ב-קלאב 226.

ד"ר גבי דרמון - נשואה לדורון אמא לחמישה, רופאה ומאמנת אישית, שירתה בצה"ל בתפקידים שונים, מובילה ומכוונת נוער ומתבגרים לאורח חיים בריא ולחשיבה חיובית.

תומר נובל - נשוי לכרמי, אב לשניים, בוגר אוניברסיטת ב"ש בפיזיותרפיה, משלים בימים אלו תזה לתואר שני בתחום, התמחות ברפואת ספורט ב 12 שנים האחרונות, טריאתלט.

 דורון דרמון - נשוי לגבי, אב לחמישה, יזם, מהנדס מחשבים, תואר שני בהשכלתו, מאמן אישי, מדריך טריאתלון למעלה מ- 9 שנים, איש ברזל, מדריך טיולי אתגר, מנהל ספורטאי עלית

עדי לוי - נשוי לעינת, אב לשלושה, יזם, בעל חברות הזנק ופטנטים, איש ברזל ורוכב כביש מהמובילים בדרוםצילום: דורון דרמון

מייסד ומאמן:
מייסד הקלאב, דורון דרמון, אב לחמישה, מגיע מתחום ההי-טק עם שנים רבות גם בתחום החינוך והפילנתרופיה. יזם פרויקטים חינוכיים לחינוך למצוינות והגשמה עצמית לבני נוער בפריפריה הגיאוגרפית כמו גם עם ילדיו, ובשנים האחרונות עם בוגרים. המטרה היא הגוף, הנפש והיקר לאדם, כל שאר הדברים מסביב הם אמצעי בדרך לשילוב של שלושת המרכבים לחיים מאושרים ומוצלחים.
 

סיפור ההקמה:
משפחת דרמון, גבי ודורון מובילים עשרות שנים את חינוך ילדיהם על פי מודל של חינוך למצוינות מתוך בחירה ובתחומים שאותם בוחרים הילדים. עם השנים התפיסה הזו הוכיחה את עצמה ושימשה גם מתאמנים בדרך להגשמה עצמית והשגת יעדים, גם כאלו שאינם ספורטיביים. באמצעות הניסיון הרב שנצבר לאורך השנים הוקם מועדן קלאב 226, שפועל על פי גישת דרך הספורט להצלחה.

איפה נפגשים ומתי:
האימונים משלבים בין תוכניות אימונים אישיות ואימונים קבוצתיים.
התוכניות האישיות מבוצעות באופן עצמי באמצעות מערכת ממוחשבת בה לכל מתאמן יש כרטסת עם הפעילות השבועית ומערכת משוב כך שכל פעילות מקבלת משוב ולפיה נבנה האימון הבא.

אימוני ליבה קבוצתיים מתקיימים פעמיים בשבוע בדרום, לפי רמות הקבוצה, אימוני רכיבה ואימוני נפח – אימונים קבוצתיים במהלך השבוע וסופי השבוע בבקרים, אימונים אישיים, לאורך השבוע על פי התוכנית האישית.
החל מסוף אוקטובר 2014 תפתח קבוצה במרכז.

הגישה ושיטת האימון מועלת על ידי וורוויק דלזייל מאמן מומחה ברמה בינלאומית, מאוסטרליה. וורוויק מנחה ומוביל את תוכניות האימונים ומפקח איכותן, וורוויק הנו מאמן מהבכירים הרשומים באיגוד הטריאתלון העולמי.צילום: דורון דרמון


הישגים בולטים של חברי הקבוצה:
ספורטאי עלית של הקבוצה, רון דרמון, טריאלתט עלית הממוקם 8 באירופה, מועמד למשחקים האולימפיים בריו, ייצג את ישראל במשחקים האולימפיים של אירופה בבאקו ב- 2015.

תחרות או ארוע ספורט אהובים במיוחד:
מהר לעמק, החוויה של הקבוצה בטבע

ההווי הקבוצתי:
הקלאב מקיים בנוסף לאירועי הספורט אירועי מועדון חברים כגון מסיבות פורים, ימי הולדת, כל יציאה לאימון היא תופעה בפני עצמה, אוסף של אנשים שלרגע קט מתנתקים וחוזרים להיות ילדים חסרי מעצורים.


מטרות באופק:
מרתון אמסטרדם, ליגת טריאתלון לקבוצות גיל – אליפות ישראל, ישראמן 2015, איש ברזל פרנקפורט, מהר לעמק, טיולי אתגר – מתקני גובה.


המסר שלנו:
הקלאב כתפיסה מתייחס לכל אדם בצורה שווה, כל אחד יוכל להגשים את חלומותיו לממש את עצמו, מגבלות פיזיות אינן מהוות מחסום להגשמה עצמית.
כחלק מהתפיסה הקלאב מעניק למשתתפים בפעילויותיו חבילה רחבה של שירותים החל מיעוץ ואימון אישי כללי, דרך נושא התזונה, יעוץ רפואי ופיזיוטרפי, מסאג'ים כחלק מתהליך התאוששות בשבוע האימון ועד לרכישת ציוד ייעודי במחירים מיוחדים לחברי הקלאב בחנות הקלאב האינטרנטית. www.club226.com

יצירת קשר- דורון דרמון , 054-7733859, doron@club226.com, club 226
 

 

רוצים להופיע במדור? כתבו לנו

  • צילום: דורון דרמון

סגור