נא להכיר - Start 2 Run

| שתף |

השבוע במדור מתארחת הקבוצה Start 2 run אשר לא מזמן הקימו את הסניף הצפוני בנהריה. פרטים על הקבוצה בכתבה הבאה

תאריך: 30/04/14, מאת: SPORTWEB

Start 2 Run
 

ענף ספורט: ריצה


קצת עלינו, מאמנים וסיפור ההקמה...

מועדון הריצה Start2Run הוקם בתל אביב ע"י וילם לאוקס ויניב כתר גונדה. אזור הצפון של המועדון הוקם ומנוהל ע"י תומר כהן.
כשמה של הקבוצה, הפעילות במועדון מתאימה לכל הרצים בכל הגילאים ובכל הרמות החל ממתחילים שלא זזו כבר שנים מהספה וכמובן גם לרצים מתקדמים המעוניינים לשפר את הישגיהם בריצה ולשבור שיאים חדשים.
המועדון מהווה כתובת משמעותית עבור כל אותם האנשים שרוצים להתחיל לרוץ ולא יודעים את הדרך. אנו מאמינים שכל אחד יכול.

הריצה בקבוצה מאפשרת לרצים להתמיד לשמור על המצוינות, להגביר את היכולת האישית ולשפר את ההישגים של כל מתאמן בקבוצה. הקבוצות בהדרכתנו מקבלות ליווי איכותי ומקצועי ביותר, תוך תשומת לב לפיתוח טכניקת ריצה יעילה, גמישות וכוח פונקציונאלי תוך מעקב אחר התקדמות ושיפור היכולת של המתאמנים. האימונים נבנים באופן שיטתי והדרגתי ובהתאמה ליכולת האישית של כל משתתף, במטרה לקדם את הרץ בצורה אופטימלית ולהימנע מפציעות. תוך חודשים ספורים, רבים ממשתתפי הקבוצות שלנו מתחילים לקחת חלק במירוצים.
האווירה בקבוצות היא חמה, מדרבנת ומפרגנת, בזכות היכולות החברתיות והתקשורתיות של המאמנים שלנו.
מספר המשתתפים בכל קבוצה לא עולה על 20 משתתפים וזאת בכדי להעניק למתאמנים יחס אישי.

הקבוצה בנהריה הוקמה על-ידי תומר כהן, אצן תחרותי למרחקים ארוכים, טריאתלט, מדריך ספינינג, מאמן כושר וריצות ארוכות ומאמן לקידום בריאות מוסמך בוגר מכון וינגייט. האימונים בקבוצה התחילו לפני 10 חודשים יחד עם שתי מתאמנות, עם הזמן הקבוצה מהר מאוד הלכה וגדלה עד לכדי מעל 20 מתאמנים. רוב חברי הקבוצה הגיעו לאימון הראשון ללא כל ניסיון קודם בריצה ולהם היו מטרות שונות – לרדת במשקל, לבנות כושר גופני, לרוץ בפעם הראשונה במרוץ ועוד.


מרוץ משפחות מועדון באגמון החולה
 

הישגים בולטים:

קבוצת הריצה בנהריה הינה חדשה ויחידה מסוגה בעיר. עונת המרוצים השנה נפתחה בהישג מדהים של 4 גביעים לחברי הקבוצה במרוץ האתגרי בכפר ורדים במקצה 4 ק"מ. הישג בולט נוסף הינו השתתפות של 15 חברי הקבוצה במרוץ הלילה של נייקי בתל אביב שבו רצו לראשונה 10 ק"מ וחצו את שער הסיום בהתרגשות והתלהבות רבה. במרתון תל אביב השתתפו כ-120 חברי מועדון הריצה, נתון שמעמיד את המועדון כאחת מעשר הקבוצות עם מספר הרצים הגדול ביותר בארץ שהשתתפו במירוץ זה. כמו כן מפעיל המועדון קבוצות ריצה לילדים ונוער שגם הם משתתפים במרוצים ותחרויות המתאימות לילדים.

איפה נפגשים ומתי:

נהריה – פארק גיל לכל גיל – ימי ראשון וחמישי 20:15
חיפה וקריות - חי פארק – ימי שני ורביעי 20:15
ראשון לציון - חיי כיף - שלישי 20:30
תל אביב - הדר יוסף ליד איצטדיון האתלטיקה – ראשון ורביעי 19:30
תל אביב - מקס ברנר בנמל – ראשון ורביעי 20:00
תל אביב דולפינריום – במתקני הכושר ליד תחנת הדלק פז - שני וחמישי 20:00


ביציאה למרוץ נייקי בתל אביב


תחרות או ארוע ספורט אהובים במיוחד:

אנו חשים גאווה גדולה בכל מרוץ בו משתתפים חברי המועדון ונהנים לראות את השינוי שהריצה מעניקה לחייהם של המתאמנים. תמיד המלצנו למתאמנים להכניס את הריצה לחיים ולא את החיים לריצה.

 

מטרות מיוחדות באופק:

רוב חברי המועדון התאמנו לקראת המקצים השונים במרתון סמסונג תל אביב-החל ממקצה ה-5 ק"מ ועד המרתון המלא. כמו כן מידי שנה הקבוצה הצפונית של המועדון Start2Run נהנית לקחת חלק ולשתף פעולה יחד עם סדרת מרוצי הלילה לאור ירח שמאורגנות באופן מופתי ומפנק בעמק יזראעל ע"י דורון שלמון. אחת לחודש אנו מקיימים את האימון השבועי של יום חמישי בריצה ייחודית עם אלפי משתתפים העוטים על ראשם פנסי ראש, רצים במסלולי שטח ונהנים משילוט לאורך המסלול, תחנות שתייה ובסיום פריסה מפנקת כיד המלך.

האג'נדה שלנו:

כל אחד יכול. יחד איתנו אתם תגיעו הכי רחוק ובטוח שאפשר - זו לא רק הסיסמא שלנו, אנו מאמינים שעם מעט כח רצון כל אחד יכול להתחיל לרוץ בהתקדמות הדרגתית תוך הענקת יחס אישי לכל מתאמן והתאמת רמת האימון לרמת הכושר הבסיסית שלו (גם אם זה נראה לכם בהתחלה בלתי אפשרי). כל מתאמן במועדון זוכה לתוכנית אישית ייחודית הנבנית ע"י מאמן הקבוצה, תומר כהן, בשיתוף המנהל המקצועי של המועדון, וילם לאוקס. רצינות, השקעה, התמדה וכח רצון הם אבני הדרך של כל מתאמן והתוצאות המוצלחות מדברות בעד עצמן.

למה דווקא אצלנו? אצלנו כל אימון הינו חוויה בפני עצמה. כבר בבוקר יום האימון, המתאמנים מקבלים הודעת מוטיבציה כתזכורת על האימון ישירות לנייד. מעבר לכך, בכל אימון אנו לא מוותרים על חימום, תרגילי טכניקה של ריצה נכונה, תרגילי חיזוק פונקציונליים, תרגילי גמישות, שיווי משקל ומתיחות בנוסף לתרגיל הריצה העיקרי. האווירה באימונים היא מאוד כיפית, תומכת ומפרגנת. אנו משתדלים ליצור גיוון, עניין ואתגר בכל אימון כדי שכל מתאמן יסיים את האימון בתחושת סיפוק והנאה. כמו כן, זוכים חברי המועדון למגוון הטבות והנחות על ביגוד, אביזרים ונעלי ריצה, שעוני דופק, משקפי שמש, תוספי תזונה, ממיטב המותגים המובילים. ממילותיה של רצה בקבוצה לאחר סיום מקצה 5 הקילומטרים במרתון תל אביב לראשונה בחייה: "תומר, אני רוצה להודות לך על כל השקעה וההתמדה, האנרגיה והיכולות שהכנסת בנו. החיוך לא ירד לי מהפנים כל הסופשבוע. יש משהו בריצה שגרם לי לשנות משהו בעצמי, בהרגשה שגם לי מגיע".

למי מתאימה הקבוצה? הקבוצה מתאימה לרצים בכל הרמות, בעיקר לאלה שרוצים. החל מכאלה המעוניינים להתחיל לרוץ, לכאלה המחפשים מסגרת קבוצתית להתאמן יחד, כאלה המעוניינים לשפר את ההשיגים והביצועים האישיים בריצה, לפתח טכניקת ריצה נכונה ולהפחית סיכוי לפציעות, לכאלה המעוניינים בתוכנית אישית, ליווי ותמיכה של מאמן ריצה מקצועי מוסמך עם ניסיון עשיר.


עוד חשוב שתדעו:

בימי שבת מפעיל המועדון בכל הארץ אימוני ריצה ארוכה קבוצתיים, חברתיים ומהנים המתאימים לכל מי שרץ מעל 10 ק"מ ומעוניין לדבר ולצחוק כל הדרך. במהלך האימון נמדדים זמנים, מרחק, וכן ניתנים טיפים שונים ע"י מאמן הקבוצה לגבי ריצה נכונה, תזונה, תוכניות אימון וכו'.

יצירת קשר- צפון – תומר כהן 054-2169662 פייסבוק: https://www.facebook.com/runningalil?ref=hl
מרכז – יניב כתר גונדה 0548088251 / וילם 0504356695 פייסבוק: https://www.facebook.com/Start2runIsrael?ref=hl
 

  • צילום באדיבות start 2 run

סגור