פולה רדקליף חזרה להתאמן שבוע אחרי לידת בנה

| שתף |

ההודעה על חזרתה המהירה לאימונים שגרתיים באה לאחר חזרת שיאנית העולם במרתון עם בנה לביתה. עפ"י דיווחי התקשורת פולה רדקליף סבלה מלידה טראומטית שבה בנה רפאל איבד את ההכרה עקב הסתבכות חבל הטבור סביב צווארו במהלך הלידה.

תאריך: 10/11/10, מאת: מערכת עולם הריצה

שיאנית העולם בריצת המרתון הבריטית פולה רדקליף, חזרה להתאמן שבוע אחרי לידת בנה. זהו הילד השני לשיאנית העולם במרתון ושמו של הבן - 'רפאל'.

ההודעה על חזרתה המוקדמת כל-כך של פולה רדקליף לאימונים שגרתיים באה לאחר חזרת שיאנית העולם במרתון עם בנה לביתה.
עפ"י דיווחי התקשורת פולה רדקליף סבלה מלידה טראומטית שבה בנה רפאל איבד את ההכרה עקב הסתבכות חבל הטבור סביב צווארו במהלך הלידה. הצוות הרפואי נאלץ לאחר הלידה אף לבצע החיאה דחופה בבנה של פולה רדקליף, מה שהציל את חייו.
בראיון לעיתון 'HELLO' אמרה פולה רדקליף - "היה לי שבוע שלם שלא התאמנתי כלל. התחלתי לבצע קצת אימוני 'קרוס טרייניג', הליכות ותרגילי חיזוק לאגן הירכיים, פשוט אימונים מהסוג הזה. אני מקווה שאצליח לצאת לריצות עד חג המולד (אמצע חודש הבא) ולהתאמן בצורה מלאה עד ינואר 2011.

פולה רדקליף היא ילידת אנגליה וחברת מסדר האימפריה הבריטית. סגנונה של פולה רדקליף אינו מתאפיין בסיום מהיר במיוחד, אלא בריצה בקצב קבוע, מהיר מכדי שיריבותיה יוכלו לעמוד בו, ושמירה על קצב זה עד ליצירת פער שאינו ניתן לסגירה.

פולה רדקליף מחזיקת שיא העולם במרתון, שיא שקבעה במרתון לונדון ב-2003 ועומד על 2:15:25 שע'. השיא מהיר יותר בדקה שלמה ביחס לשיא הקודם. רדקליף היא גם שיאנית העולם בריצת 10,000 כביש.

 

תמונת השער - IAAF

 

 

סגור