בחירת תמונת השנה של איגוד הטריאתלון העולמי

| שתף |

חובבי הטריאתלון מוזמנים להשפיע על בחירת תמונת השנה של איגוד הטריאתלון העולמי. מדי שבוע יוצגו הצלמים ותמונותיהם עד שיבחרו שבע התמונות לשלב הגמר. השבוע: הצלם דלי קאר.

תאריך: 11/11/10, מאת: מערכת עולם הריצה

"בחירת תמונת השנה של איגוד הטריאתלון העולמי" היא תחרות שנמשכת לכל אורך עונת הטריאתלון בסבב תחרויות ה- Dextro Energy Triathlon ITU World Championship Series. מדי שבוע מוצג באתר איגוד הטריאתלון העולמי צלם השבוע שצילם תחרות בסבב העולמי. לאחר שיבחרו כל שבע התמונות משבעת התחרויות תיערך הכרעה לבחירת תמונת השנה. כעת לחובבי הטריאתלון יש הזדמנות להצביע עבור התמונה הטובה ביותר לדעתם ולהשפיע על ההחלטה, מי תהיה תמונת השנה ל-2010?

בנוסף לתחרות, הגולשים יוכלו לשמוע מכל צלם והתחרות שצילם, מהי התמונה החביבה עליו. 

השבוע האירוע שמוצג באתר האיגוד, הוא הטריאתלון בקוריאה. זו הפעם השנייה בלבד שמתקיימת תחרות טריאתלון מהסבב בבירת קוריאה. בסאול, מתגוררים מעל מליון תושבים, ובכך היא העיר הגדולה ביותר שאירחה טריאתלון בכל הסבב. "האן-ריבר פארק" הנמצא במרכז העסקים בעיר היה גם מרכז התחרות, שסיפק למתחרים נוף מודרני של ארכיטקטורה חדשנית במהלך התחרות.

צלם התחרות בסאול הוא הצלם דלי קאר (Delly Carr) שמצלם אירועי ספורט מעל עשרים שנה. דלי קאר הינו אחד הצלמים הבולטים והמצליחים בעולם הספורט באוסטרליה. במשך שנות עבודתו הוא היה אחראי לצילומי קטלוגים של חברות הספורט הגדולות וכן היה אחראי לקמפיינים של חברות שלא מתחום הספורט. בנוסף הוא משמש כצלם של קבוצות ספורט מקצועניות במגוון רחב של ענפים.

 

 

לאתר של דלי קאר

 

לצפייה בכל התמונות של דלי קאר ולהצבעה: באתר איגוד הטריאתלון העולמי.

 

 

סגור