דוגמנים OUT - אתלטים IN

| שתף |

ביום שישי האחרון חברי קבוצת BROOKS ID בישראל ערכו יום צילומים ברחבי תל-אביב לקטלוג החברה. הקבוצה הכוללת בתוכה את בכירי הרצים בישראל, זן נדיר של ספורטאים שמעבר לעשייה הספורטיבית מעורבים חברתית וכן תורמים להצלחת החברה.

תאריך: 19/12/10, מאת: מערכת עולם הריצה

חברי קבוצת BROOKS ID בישראל חברו יחד ביום שישי האחרון ליום צילומים של קטלוג המוצרים של החברה לשנת 2011. הצילומים נערכו ברחבי תל-אביב וכללו את איצטדיון האתלטיקה בהדר-יוסף, פארק הירקון וכן כיכר המדינה. את הקטלוג צילמה הצלמת טלי שיאצו - דיגיטלי.

הרעיון לשלב בצילומי הקטלוג את חברי הקבוצה הינו ראשון מסוגו בישראל. הרעיון העומד מאחורי החלטה זו היא הרוח העומדת מאחורי הקבוצה: INSPIRE DAILY, הוא המוטו המוביל את הקבוצה ובכך הרצים הבכירים הם המובילים את מותגי החברה. חברי הקבוצה מתלבשים ונועלים "ברוקס" כל השנה באימונים ובתחרויות ולכן הם הראשונים לתווך בין החברה לבין שאר חובבי הריצה והלקוחות השונים.

המיזם של חברת ברוקס, BROOKS ID, הוא מיזם שפועל כבר ברחבי העולם ומטרתו לתמוך ברצים שהמשותף להם הוא לאו דווקא התוצאות וההישגים האדירים אלא דווקא האהבה לריצה.
חברת ברוקס ישראל בחרה רצים ורצות אשר הפכו להיות קבוצת הריצה המקצועית של החברה.

BROOKS ID מאתרת אליהם רצים שטמון בהם פוטנציאל רב הכולל שילוב בין הריצה לבין תרומה לקידום החברה ועשייה חברתית. הרצים שנבחרו הם אתלטים פעילים שאינם מתעסקים רק בריצה. הם משלבים בין הריצה לבין שאר עיסוקי החיים ומוכיחים בהישיגיהם את ההשקעה והאהבה לריצה. קבוצת BROOKS ID אינה קשורה במאמן או באגודה. בהתאם לכך BROOKS ID מאגדת בתוכה קשת רחבה של אגודות ומאמנים.

במהלך השנה הרצים של ברוקס יתחרו במספר תחרויות בארץ, ישתתפו בפעילויות שונות שתארגן החברה ובכך הקהל יוכל לעקוב אחרי הישיגהם ולפגוש אותם בכל אותם אירועים ולקבל מהם השראה.
כל הרצים שנבחרו יחד, מייצגים את כל קשת המרחקים בענף הריצה, החל מהריצות הקצרות ועד לריצת המרתון.הקבוצה הוקמה לפני כשנה על-ידי אילן בנישטי מנהל חברת ר.א.ן. ספורט. וניהולה מתבצע ע"י פיטר מנדולוביץ בעלה של לוריס מנדלוביץ - אלופת ישראל במרתון לשנת 2010, שגם היא חברה בקבוצה.

על חברי קבוצה  BROOKS ID - 
אביחי גודמן - סטודנט לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד ומבכירי הרצים בישראל, שיפר את כלל שיאיו האישים בשנה האחרונה ומתכונן בימים אלו לאליפות ישראל במרתון שתיערך ב - 6.1.2011
שירה מנגן - מאמנת כושר מובילה ומהרצות הבולטות בישראל מדורגת בין המקומות הראשונים במרוצי הכביש בישראל. 
איתי גלזר - הרץ מהישוב רעות, ממשיך להתקדם בשנה באחרונה תוך התברגות בין המקומות הראשונים במרחקים שבין 1500 מ' על המסלול ל - 15 ק"מ על הכביש.
נועה ברקמן - אלופת ישראל ברכיבה אמנותית וגם ב - 10 ק"מ כביש. 
לוריס מנדלוביץ' - הרצה שעשתה בשנה שעברה היסטוריה וזכתה בתואר אלופת ישראל במרתון בגיל לא פחות מ - 50. מנדלוביץ' מאמנת כושר, ספינינג ופילאטיס ומתמקצעת באימוני היציבה וחיזוק שרירי הליבה.
אלכסיי מרצ'נקו - סטודנט לתואר ראשון למדעי המחשב ואלוף ישראל בניווט ספורטיבי.
ריקי סלם - מבכירות הרצות בישראל התברגה לאחרונה במקום השלישי בחצי מרתון עמק המעיינות, לומדת לתואר ראשון במכללת ווינגייט.
אסרט ממו - הרץ הכישרוני מירושלים שהתקדם באופן משמעותי בשנה האחרונה ואף זכה בתואר האליפות למרחק 15 ק"מ. מתברג באופן קבע במקומות הראשונים במירוצי הכביש בארץ.
מיגל אטיאס - אלופת ישראל ב - 3000 מ' מכשולים ובריצת הרים. סיימה שנייה בחצי מרתון עמק המעיינות.אתר עולם הריצה ימשיך לעקוב אחרי חברי ברוקס איי די.

תמונות: טלי שיאצו - דיגיטלי.
 

 

סגור