TEAM MIZUNO 2011

| שתף |

חברת מיזונו העולמית, המעניקה חסות לעשרות אירועי ריצה בעולם נותנת לרצים בישראל את האפשרות להקדים ולרכוש מספרי משתתף בארץ, ישירות מחברת "מיזונו ישראל". כמו כן מתארגנת משלחת ישראלים למרתון אמסטרדם 2011. רצים עם מיזונו למרתונים בעולם.

תאריך: 12/01/11, מאת: מערכת עולם הריצה

חברת 'מיזונו' היא אחת מנותנות החסות הגדולות בעולם לארועי ריצה ברחבי הגלובוס. חברת 'מיזונו' העולמית נותנת חסות לעשרות מרתונים בעולם ובינהם מרתונים גדולים כמו מרתון אמסטרדם, מרתון ברצלונה, מרתון מילאנו, מרתון וינה ומרתון יונגפראו שבשוויץ. כמו כן נותנת 'מיזונו' חסות לעשרות מירוצי כביש.

נראה כי בכל שנה מצטרפים למעגל הרצים למרחקים ארוכים אלפי אנשים חדשים. גם הרצים הישראלים נוסעים בהמוניהם לאורך השנה למרתונים בחו"ל ובשנתיים האחרונות קשה להשיג מספרי חזה לחלק מהמרתונים הגדולים בעולם. 'אטלנטיס פרו' יבואנית 'מיזונו' בישראל מציעה לרצים הישראלים לרכוש מספרי חזה ישירות מחברת 'מיזונו', למרתונים השייכים ל"סדרת מרוצי מיזונו" בעולם. צעד חסר תקדים זה נועד להקל על הרצים ואף מעניק להם אפשרות להשתתף במרתונים הנחשקים בעולם.

להלן סדרת מרוצי מיזונו לשנת 2011:

מרתון ברצלונה 6.3.2011

מרתון מיזונו - ברצלונה הינו המרתון הגדול ביותר בספרד. ברצלונה, עיר עשירת הסטוריה ותרבות היא עיר נהדרת לרוץ בה מרתון ולהנות מנוף עוצר נשימה. מסלול המרתון עובר באתרים ההסטורים של העיר העתיקה. המרתון מתחיל ונגמר בפארק ירוק ומרשים והמסלול עובר בחלקו ליד הנמל.
המסלול שטוח אולם בחלקים מסוימים ישנן עליות קטנות ולא משופעות. העליות נמצאות בעיקר בתחיל המסלול אולם הנוף מפצה על כך. יום המרתון יוצא לקראת האביב ובשל כך הרבה תיירים מגיעים להשתתף תוך שילוב של טיול באחת הערים היפות באירופה. במרתון משתתפים מדי שנה כ-12 אלף רצים.

מרתון מילאנו 10.4.2011

מרתון מילאנו הוא השילוב המנצח בין תרבות, קניות וכל מי שרוצה לרוץ מהר. מרתון מילאנו הינו המרתון המהיר ביותר באיטליה המשלב בתוכו אווירה מחשמלת של העיר מדהימה.
מילאנו, העיר השנייה בגודלה אחרי רומא ממוקמת בצפון איטליה והיא עיר המשלבת מצד אחד תרבות והסטוריה ומצד שני מודרניזציה וקדמה. מילאנו מהווה מרכז קוסמופוליטי של קשת רחבה של תרבויות לצד התרבות האיטלקית.
המרתון עובר בעיר העתיקה ליד סמלה של מילאנו "הדומו" הקתדרלה הגותית בכיכר המרכזית והעתיקה של העיר. שם אלפי תיירים ותושבים יעודדו את הרצים.
המסלול לאחר מכן ימשיך לעבור בין הבניינים הרבים בעיר בעלי ארכיטקטורה מיוחדת וכן ברחובות המרכזיים שהם מרכזי הקניות המפורסמים בעולם לאופנה ובהם ממוקמות חנויותיהם של המעצבים הגדולים.

מרתון וינה 17.4.2011

כ- 30 אלף רצים מיותר מ-70 מדינות בעולם ירוצו במרתון וינה ה-27 . מרתון מלהיב זה מושך אליו מעל 100 אלף צופים ומעודדים לאורך המסלול בכל שנה.
מסלול המרתון הינו מרהיב ביופיו, ומדגיש את ייחודה של העיר. הריצה מתחילה על גדת הדנובה ונוף מהפטנט נשקף כאשר הרצים חוצים את הנהר. המסלול עובר גם בפארק הירוק והמטופח, לאחר מכן מגיעים הרצים לחלק ההסטורי של העיר שם יחלפו על פני הבניינים העתיקים בינהם בניין האופרה של וינה, מוזיאון ההסטוריה הלאומי, בניין העירייה התיאטרון הלאומי ועוד רבים. כמו כן תיערך ריצת חצי מרתון, וגם רצי חצי המרתון יהנו מהנוף של אחת הערים היפות באירופה. מרתון וינה הינו מסלול שטוח ברובו ונחשב מהיר. שיא המסלול עומד על 2:07:38 משנת 2008 ונקבע על ידי אבל קירווי מקניה.

מרתון יונגפראו 10.9.2011

מרתון יונגפראו תואר על ידי הרצים כמרתון היפה ביותר בעולם, ובמהדורה הבאה רוב המשתתפים של השנה החולפת עתידים לחזור. מרתון יונגפראו היא חוויה קשה אך ממכרת.
זהו אינו מרתון רגיל.
4000 רצים מ- 45 מדינות משתתפים במרתון בעל הנוף עוצר הנשימה והמאתגר ביותר מדי שנה. הריצה מתחילה במרכז העיירה אינטרלקן (Interlaken) בשוויץ והרצים עוברים טיפוס של 1823 מטרים עד הסיום בהר היונגפראו. 10 ק"מ הראשונים של המסלול הם מישוריים באופן יחסי אולם מנקודה זו הטיפוס מתחיל ומגיע לשיא גובה של 2205 מ' בנק' ה-40 ק"מ. קילומטר האחרון של הריצה היא ירידה תלולה עד הסיום. המסלול הינו אחד המסלולים היפים אך הקשים בעולם. על מנת להשתתף בחוויה צריכים להיות מהירי החלטה וכן בעלי מעט מזל. בכל שנה רק 4000 מספרים נמכרים לעומת הביקוש הכפול.

חצי מרתון רויאל פארק 9.10.2011

מעל 16 אלף רצים יעמדו על קו הזינוק בפארק המפורסם ביותר באנגליה. זו תהיה המהדורה ה-3 של ריצת חצי המרתון בהייד פארק.
מסלול חצי המרתון עובר באתרים היפים והמפורסמים ביותר של לונדון. הריצה תתחיל ותסתיים בהייד פארק בנופים עוצרי הנשימה של הפארק. בסוף הריצה יעברו הרצים ב"קנסינגטון גרדנס" ליד ארמון קנסינגטון. המירוץ בחסות חברת מיזונו מאורגן היטב בעזרתם של מאות מתנדבים
במירוץ בשנה שעברה גויסו למעלה מ-2 מיליון לירות שטרלינג על ידי 160 ארגוני צדקה

סדרת מרוצי השטח "אקו-טרייל" בצרפת 20.3.2011

סדרת השטח של מיזונו בצרפת כוללת שלוש אפשרויות:

1. 18 ק"מ בזוגות: מירוץ שטח למרחק 18 ק"מ המחייב השתתפות בזוגות. מירוץ זה אינו תחרותי ואין מדידת זמנים. חלק מהכנסות המירוץ נתרמות לארגון הפועל לעידוד פעילות גופנית בקרב אנשים שעברו השתלת איברים. לאורך המסלול תחנות ריענון של שתייה ואוכל והסיום המרהיב במגדל האייפל.

2. 50 ק"מ: מירוץ לרצים האוהבים אתגרים. הזינוק יתקיים באותו היום בארמון ורסאי המפורסם, ויעבור במסלולי שטח מרהיבים ביערות המערביים של צרפת, גם כאן הסיום יהיה במגדל האייפל.

3. 80 ק"מ: מירוץ לרצי האקסטרים. מירוץ לאורך 80 ק"מ במסלולי השטח בתוך פריז ובסביבתה, כאשר סוף המסלול כולל ריצה במדרגות עד הקומה הראשונה של מגדל האייפל.

מרתון אמסטרדם 16.10.2011


מרתון אמסטרדם ייערך בפעם ה-36 ב- 16 באוקטובר בחסות חברת מיזונו. אירועי המרתון כוללים את המרחקים השונים: מרתון, חצי מרתון, 8 ק"מ, 1 ק"מ ומירוץ הילדים.
מסלול המרתון עובר דרך האתרים ההסטוריים המרשימים של העיר. הזינוק והסיום יהיו באצטדיון האולימפי בן שמונים השנים, הכניסה תהיה חופשית לקהל ולמלווים של הרצים. כמו כן, הרצים יחלפו פעמיים בתוך ה"וולקספארק", שהוא הפארק הגדול והמטופח באמסטרדם. בנוסף המסלול יחצה מספר פעמים את נהר האמסטל. המסלול הינו מסלול מישורי ומהיר.
במרתון אמסטרדם ה-35 נקבע שיא מסלול חדש על ידי הרץ מאתיופיה, גטו פלקה שקבע 2:05:44 שע'. אליס טימביליל הקנייתית ניצחה בין הנשים בזמן של 2:25:03 שע'.
אמסטרדם הינו יעד מומלץ לישראלים בשל הטיסה היחסית קצרה והאפשרויות הרבות שניתן לשלב את שאר המשפחה בפעילויות הרבות שמציע המרתון
מרתון אמסטרדם מושך אליו מעל 32 אלף רצים מ- 65 מדינות. והוא דורג השנה כרביעי המהיר ביותר בעולם.

'אטלנטיס פרו, יבואנית מיזונו ישראל', מתכננת להמשיך במסורת שהחלה בשנה שעברה ולהוציא קבוצת רצים גדולה למרתון זה. שיווק חבילות התיירות יחד עם חבילת המשתתף יעשה באמצעות חברת תיירות הספורט 'פרוגרס ספורט' ובנוסף לכך יערכו מפגשי קבוצה להעשרה מקצועית בחנות המקצועית 'ורטהיימר טריאתלון' בהרצליה פיתוח.

לפרטים נוספים על מרתון אמסטרדם


המרתונים שאליהם ניתן לרכוש חבילת השתתפות הם: מרתון ברצלונה, מרתון וינה, מרתון יונגפראו בשוויץ וחצי מרתון ברויאל פארק בלונדון.
כמו כן ניתן לרכוש חבילת תיירות לכל המרתונים בפרוגרס ספורט  או בטלפון: 03-9058814.


חבילת השתתפות* - ערכת משתתף של "אטלנטיס פרו יבואנית מיזונו" כוללת:
- מספר משתתף
- מכנס וחולצת ריצה של מיזונו
- נעלי ריצה בהתאמה אישית

*מחיר החבילה – 750 ₪

*מספר המקומות לכל מרתון מוגבל.


לרכישת חבילת השתתפות ניתן לפנות במייל ל- 'אטלנטיס פרו יבואנית מיזונו'
או בטלפון: 054-6668124

*פרט לחבילת מיזונו לאמסטרדם, החבילה תפורסם בנפרד, במהלך חודש ינואר, לאחר מרתון טבריה.
 

סגור