מרת"א - מועדון ריצות ארוכות

| שתף |

ישנם רצים שמטרתם היא הורדה במשקל וחיטוב הגוף ואחרים שרצים בשביל החוויה הקבוצתית המשותפת. חלק מחברי המועדון הצטרפו במטרה לשפר את הכושר הגופני ואחרים מרגישים שהריצה משחררת אותם ממתח חיי היומיום ופותחת להם צוהר לחיים בריאים ומהנים. מועדון רצי תל אביב מרחיב את פעילותו לכל רחבי הארץ.

תאריך: 28/11/10, מאת: מערכת עולם הריצה

מועדון ריצות ארוכות הוקם מתוך אהבת הריצה והוא מיועד לרצים ולכאלה שרוצים להיות רצים.
את המועדון הקים בשנת 2007 דניאל קרן במטרה לשרת את כל מי שרוצה לרוץ. נשים וגברים, צעירים ומבוגרים, כאלה שרוצים לרדת במשקל וכאלה שרוצים לשבור את השיא הישראלי בריצת מרתון. מטרת המועדון היא לתת לכל אדם, שרואה בריצה כלי להשגת מטרות ואמצעי להגשמת חלומות, את הסביבה התומכת והמתאימה להשגת מטרותיו.

מטרות חברי המועדון שונות ומגוונות. ישנם רצים שמטרתם היא הורדה במשקל וחיטוב הגוף ואחרים שרצים בשביל החוויה הקבוצתית המשותפת. חלק מחברי המועדון הצטרפו במטרה לשפר את הכושר הגופני ואחרים מרגישים שהריצה משחררת אותם ממתח חיי היומיום ופותחת להם צוהר לחיים בריאים ומהנים.

חזון המועדון הוא להצליח לשנות את פני הריצה בישראל. בצד אחד, לתת את הכלים למי שמעולם לא רץ את האפשרות להתנסות ולהתפתח בספורט הנפלא הזה, ובצד השני לתת לרצים מחוננים את הסביבה המקצועית, העוטפת, כדי שיוכלו להגיע להישגים של רצים מקצועיים.

ריצות המועדון נותנות הזדמנות לכל רץ ובכל רמה, לרוץ בקבוצה המתאימה ליכולותיו.
כיום במרת"א ארבע קבוצות ברמות ריצה שונות:
• מרת"א מתחילים קבוצה המיועדת לכאלה שלא רצו ומעוניינים להתחיל ולבנות את הכושר שלהם בצורה יסודית ומסודרת בהנחיית מאמן מקצועי
• מרת"א לייט קבוצת ריצה לאנשים שאוהבים לרוץ, שהולכים במרץ היום וניסו פעם לרוץ וחושבים שריצה בקבוצה יכולה להשלים ולהוסיף להרגשתם האישית. רצי מרת"א לייט נהנים מריצה על כל גווניה: הבריאותי, החברתי, המעצב ולפעמים גם התחרותי.
• מרת"א תחרות לרצים תחרותיים בעלי כושר בסיסי טוב המעוניינים להשלים ריצה תחרותית במרחקים מ 10 ק"מ ועד למרתון, או שרוצים לשפר שיא אישי ומוכנים להתאמן לפחות שלוש פעמים בשבוע על פני מספר חודשים.
• מרת"א עילית הקבוצה המקצועית המיועדת לרצים ורצות בעלי פוטנציאל להגיע לרמות הגבוהות ביותר בקנה מידה מקומי ואף להתחרות בעתיד ברמה בינלאומית. יוזמה זו, בשיתוף עם מכון וינגייט מגיעה לאור ההישגים הנמוכים של האתלטיקה הקלה בישראל. מרת"א עילית היא קבוצה הבנויה על מודל בינלאומי של קבוצת ריצה מקצועית ומלבד תנאי פנימייה והיא נותנת את כל מעטפת הצרכים של ספורטאי מקצועי.

כיום במרת"א כ – 600 חברים בקבוצות השונות ועוד מספר עשרות חברים המקבלים אימונים אישיים וסדנאות מתחילים. על סגל המאמנים של מרת"א נמנים, גיא בן אפרים, וילם לאוקס, יאיר קרני, בני שניאור, דניאל קרןשירי חפר, נועה ארנון, אייל מויאל, גלעד קראוז (מרת"א אילת), פנו קוטר (מרת"א חיפה והעמקים), מוטי פרץ ונועם ליבנה (מרת"א השרון), יובל אסיף (מרת"א ירושלים).

בסופו של דבר, מטרת כולנו היא הגשמת מטרות ומימוש חלומות. מטרתנו לתת במסגרת מועדון ריצות ארוכות את הבסיס הנכון והמתאים להשגת מטרות אלו באמצעות מגוון פעילויות שיביאו אותנו למקום בו אנחנו רוצים להיות. המועדון, בנוסף ללוח האימונים העשיר שלו כולל פעילויות העשרה כגון הרצאות מקצועיות, סרטים, מחנות אימון, תחרויות בארץ ובחו"ל וכמו כן מסיבות ואירועים חברתיים רבים.

ליצירת קשר:

info@marta.org.il או בטלפון 03-5448444
מטרת המועדון היא לתת לכל אדם, שרואה בריצה כלי להשגת מטרות ואמצעי להגשמת חלומות, את הסביבה התומכת והמתאימה להשגת מטרותיו.

החלטתם להצטרף? גשו לעמוד ההרשמה

 

תמונת שער: everystockphoto

סגור