ZEN מאמנים לחיים

את החלומות אצלנו מגשימים בהנאה, אנחנו נהנים מכל רגע ובדרך חלקינו אף מזיעים בדרך לשם..... המוטו של zen הוא להתאמן ולהנות.

תאריך: 10/06/11, מאת: מערכת עולם הריצה

ב ZEN מאמנים לחיים יש קבוצות אימון ייחודיות, אוסף של חברים ממקומות שונים ועם הרבה חלומות דומים המתאמנים ביחד. לכולם הרבה אהבה לאדרנלין באימונים, בקו הזינוק, לתחושה המשכרת בקו הסיום ובעיקר לדרך שבינהם....בריצה, רכיבה, שחיה או אימון טריאתלון.
בקבוצות שלנו אנו מממשים ומגשימים בצורה בטוחה, מקצועית ודייקנית את מטרות ושאיפות הספורטאים בחייהם,בכושר,בתזונה בטריאתלון ובריצה בעזרת תוכנית אימון מקצועית,רב תחומית ומותאמת אישית לצרכיו האישיים של כל מתאמן ומתאמן ושילוב בספורט בחיי היומיום שלו.
מעט על המאמנים שלנו:

אשר בן גל 
מאמן שחייה וטריאתלון. אדם ייחודי, פורץ דרך וחלוץ בתחומו, בעל ניסיון עשיר באימון ילדים, נוער, קבוצות גיל וספורטאי עילית, עובדות המציבות אותו כמאמן מוביל!
לשעבר מאמן הכושר האולימפי של הגולש והמדליסט- גל פרידמן, השייטת האולימפית- נופר אידלמן וסגל עתודת השייט והגלישה האולימפית.
בוגר תואר ראשון במכללת וינגייט, התמחות באימון נבחרות שחייה. בעל השתלמויות רבות בתחומי האימון ההישגי (הוועד האולימפי הישראלי) והסמכות רבות ומגוונות בתחומי החינוך, האימון הגופני והספורט.
מרצה בעל ידע רב בתחומים שונים ומגוונים.
אשר- אבא, אמודאי, מאמן שחייה, מאמן טריאתלון וספורטאי נשמה.

אסף כהן
מאמן אישי, טריאתלט עילית, מדריך לאתלטיקה קלה, מפקד בצבא, מדריך שחייה וטריאתלון, בעל ידע רב בתחומים רבים. אבא וספורטאי נשמה!


מעט על הקבוצות שלנו:

ZEN טריאתלון:

קבוצת טריאתלון בעלת אופי חברתי מקצועי והשגי המתאמנת ונסמכת על תכנית אימונים מקצועית. לקבוצה מגוון אימוני מאמן במשך כל השבוע וכן תוכנית אימונים מפורטת ומקצועים למשך כל ימי השבוע המועברת לכל אחד ואחד מהספורטאים שלנו. מעבר לאימונים מקיימת הקבוצה ארועים חברתיים, מחנות אימונים המשלבות בין ספורט והנאה,רכיבות חברים, אירועים עם המשפחות ועוד כי אצלנו הטריאתלון הוא רק תירוץ והעיסוק בספורט מביא לשינוי באורחות חיים.

ZEN מתחילים בריצה:
"להתחיל מאפס", לחזור לאימונים בצורה רגועה ואחראית, עם קבוצת אנשים מקסימה בעלת מטרות דומות. קבוצת אימון למתחילים בספורט שרוצים להניע את גופם בהליכה, ריצה קלילה או ריצה למתחילים.
הקבוצה מתאימה למתחילים וגם למי שלקח הפסקה ארוכה מאימונים (פגרה/ פציעה) ורוצה לחזור בהדרגה לתכנית אימון מקצועית ובריאה.
הקבוצה נפגשת 1-2 בשבוע (בתיאום תכנית אימון שבועית אישית ע"י המאמן) ונתמכת על ידי תכנית אימון שבועית שמתפרסמת ברשת לביצוע עצמאי (אימונים נוספים רק באישור המאמן!).
אפשר להצטרף לקבוצה בכל זמן ללא חשש....

Zen מועדון רצים
קבוצת אימון בכמה רמות המתאמנת בריצה.
מספר האימונים השבועיים, אופי האימון והמטרה נקבעות אחרי האימון הראשון בשיחה עם המנהל המקצועי והמאמן.
במועדון הרצים שלנו אנחנו משלוים אימון לפי תכנית אימון מקצועית ומקיפה, יחד עם קבוצה חברתית של רצים וטריאתלטים ברמות ריצה שונות.
המוטו של zen הוא להתאמן ולהנות

Zen טריאתלון ילדים

למה טריאתלון?
בואו להעניק לילדיכם חוויה ספורטיבית המשלבת בתוכה חוויה חברתית ופיתוח כישורים חברתיים, מיקוד, אחריות, חיזוק יכולת ריכוז, תכנון לטווח קצר וארוך, קואורדינציה, שיווי משקל, בטחון ודימוי עצמי גבוה, נחישות, מוטיבציה, התמדה, סבלנות והישגיות וכל זאת באמצעות פעילות גופנית על דרך הנאה וחוויה...
קבוצות האימון בשחייה, אופניים (שטח וכביש- תלוי עונה) וריצה. הילדים מתאמנים גם בכל מה שקשור לטריאתלון אך לא בהכרח, ניתן להתאמן בקבוצה גם ללא תחרויות טריאתלון לשם ההנאה, הקבוצתיות ושאר היתרונות שיש במסגרת.
צוות המאמנים- צוות מאמני טריאתלון מקצועי ומיומן, בעל ניסיון רב באימון ובהדרכת ילדים בפרט! אצלנו מאמינים כי החינוך בלתי פורמאלי הדוגל בערכי יחסים בין אישיים, רעות, ריכוז, תכנון לטווח קצר ולטווח ארוך, עוזר מאוד להתפחות האישית והחברתית של הילד.
במשפחת "zen מאמנים לחיים" מאמינים בשילוב שבין פעילות גופנית לחוויה מהנה ומגשימה. יחד שני הדברים מובילים לבחירה בדרך חיים בריאה ומספקת, שאפתנית וממלאה...
להתראות בקרוב..

אתר:  www.zensbr.co.il
פייסבוק:  www.facebook.com/zensbr


 

סגור