ג'ון סמי קיבט הקנייתי ירוץ בטבריה

| שתף |

האתלט ששבר לפני כחודשיים את שיא המסלול במרתון ורשה הבטיח את השתתפותו במרתון ווינר טבריה ה-35 ב-12.1.2012. "יש ביכולתי לשבור את שיאי האישי בדקה ואפילו ב-2 דק' שלמות"

תאריך: 28/11/11, מאת: מטה מרתון טבריה

 

הרץ הקנייתי המוכשר שיחגוג בפברואר הקרוב 30 חזר השנה מפציעה קשה ממנה סבל מ-2009 ואשר השביתה אותה לשנה שלמה. בשנה שעברה חזר קיבט למשטר אימונים חזק אותו הגביר בתחילת 2011. העבודה הקשה השתלמה בניצחון שלו במרתון ורשה ה-33 שהתקיים ב-25.9.2011 בו קבע שיא אישי ושיא מסלול עם 2:08:17 שע'. הישגו זה היה מהיר בלמעלה מדקה משיא המסלול שהוחזק עד אז, וב-2:51 ד' מהיר משיאו האישי אותו קבע שנתיים קודם לכן במראקש.

ראוי לציין כי במרתון ורשה קיבט רץ לבדו כמעט לכל אורך הריצה, ללא מתחרים וללא מכתיבי קצב. רק כושרו המצוין סייע לו בדהרה לעבר השיא.

קיבט שהבטיח את השתתפותו במרתון ווינר טבריה הקרוב ויהיה אחד מקבוצת רצים קנייתית איכותית. לקראת הגעתו הצהיר קיבט: "המטרה שלי בטבריה תהיה לרוץ טוב, לפחות כמו בוורשה. אני מאמין", ציין הקנייתי, "אני בכושר מצוין ויש ביכולתי לשבור שוב את השיא האישי שלי בדקה ואפילו ב-2 ד' שלמות". לקראת מרתון ווינר טבריה קיבט מבצע מחנה אימון גובה באיטן שבקניה.

סגור