הזמנה לסובב אופיר השני

| שתף |

שלום לכולם,
אנו שמחים לקיים השנה זו השנה השנייה את אירוע האופניים סובב אופיר ה-2. אירוע אופניים חוויתי עממי-משפחתי לצד אירוע אתגרי בשבילי הנוף והטבע של רמות יששכר וכוכב הירדן הסובבים את ביתו של אופיר ז"ל.

תאריך: 03/05/11, מאת: מערכת עולם הריצה

האירוע בשנה שעברה היה מוצלח ואנו צופים השנה השתתפות גדולה יותר, במסגרת האירוע מסלולי רכיבה וסיום בהפנינג הכולל תחרויות והגרלות נושאות פרסים יקרי ערך למשתתפים כמו גם הנצחתו של אופיר. הכנסות האירוע כולן תרומה קודש לילדי ביה"ס "יובלים" ילדי CP(שיתוק מוחין) שבעפולה עילית אותם מאמצת קבוצת האופניים המקומית 500 וואט עמקים.

פירוט מסלולים:
מסלול ארוך-אתגרי: מסלול על שביליו הפתוחים של דרך נוף רמת צבאים מזרחה וצפון מזרח לנחל יששכר,כוכב הירדן ומערבה לכיוון מולדת-רמת צבי.
סה"כ כ 30 ק"מ עם טיפוס מצטבר של 330 מטר,זמן מוארך בין שעתיים לשלוש שעות רכיבה ברמת קושי בינונית ומעלה-למיטיבי דיווש ובעלי כושר גופני בסיסי לפחות!!!
טכנית - מסלול קל ללא אלמנטים טכניים מורכבים אבל מאתגר מבחינה פיזית. הנוף מדהים ובכוכב הירדן מובטחת תצפית וסקירה גיאוגרפית.
מסלול קצר-עממי אתגרי:
מסלול באורך 12 ק"מ היוצא ממושב רמת צבי מזרחה לכיוון מולדת,משם מצפין במגמת עליה לכיוון טמרה וחוזר מעגלי מערבה ודרומה לרמת צבי במגמת ירידה-מישור.
המסלול כולו עובר על דרכים רחבות וטובות בין השדות והמטעים הסובבים את רמת צבי. גובה מצטבר של המסלול 210 מ' רמת קושי קלה+(קלה מאתגרת -יש בכל זאת מגמת עליה בדרך) קצב הרכיבה יהיה קצב של טיול והרוכבים במסלול יוכלו ליהנות מדווש בנוף יפיפייה לצד עבודת רגליים עם הרבה ביחד(משפחה,חברים וכד'). שני המסלולים בהובלת מדריכים מוסמכים ובליווי רכב סיוע וחילוץ.

בברכה-צוות סובב אופיר 2 וקבוצת 500 וואט עמקים.

פרטים נוספים בטל' - 04-6070083 

דף הפייסבוק סובב אופיר - לחץ כאן

קישור לאתר bikeguide - לחץ כאן

לאלבום התמונות מסובב אופיר הראשון - לחץ כאן


סגור