זהבה שמואלי תקבל פרס לשם כבוד

| שתף |

דודו מלכא, סגן ראש מנהל הספורט הפתיע את משתתפי אירוע סיכום מרתון ווינר טבריה, ביניהם גם שמואלי, כשהודיע על החלטת השרה להעניק לה את הפרס היוקרתי

תאריך: 07/03/12, מאת: אורן בוקשטיין

במסגרת חלוקת פרס שרת התרבות והספורט ל-98 ספורטאים מצטיינים מהענפים האולימפיים, הלא אולימפיים והפראולימפיים, יוענק גם פרס לשם כבוד לשני ספורטאי עבר, וכאמור, זהבה שמואלי זכתה, ובצדק, לכבוד הראוי לה. דודו מלכא שהשתתף כנציג מנהל הספורט באירוע סיכום מרתון ווינר טבריה ה-35 בו השתתפו כל המארגנים ונותני החסויות, הודיע על דבר הענקת הפרס במפתיע, וציין: "אני שמח שהפרס מוענק לאתלטית עבר ענקית ולמאמנת גדולה בהווה. הדבר הסמלי הוא שההודעה יוצאת באירוע המרתון לרצת המרתון הישראלית הטובה בכל הזמנים".

שלמה בן-גל, יו"ר האיגוד הודה לכל נותני החסות וציין שבלעדיהם המרתון לא היה כפי שהוא, או גרוע מכך, לא היה מתקיים כלל. "נותני החסות הולכים אתנו יד ביד כבר שנים רבות ועל כך מגיעה להם תודה מעומק הלב. גם לטוטו שנכנס השנה והודיע כי ימשיך אתנו בשנים הבאות, מגיעה הוקרה מיוחדת". בן-גל ציין במיוחד את חברת ניו באלאנס כשאמר: "זה שניו באלאנס הולכים אתנו כבר שנים ומשקיעים זוהי תרומתם לציונות ולקהילה. זכורים לי עוד הזמנים בהם הגיעו ארצה עולים חדשים, ביניהם רצים מצטיינים אותם חיבקה החברה בזרועות פתוחות יחד עם משפחתם. דברים כאלו לא היו אז ועל כך הברכות והתודות לניו באלאנס".
דודו מלכא ציין שאין אפשרות להתחרות במרתונים של ירושלים ות"א עתירי ההשקעה. "בכלל", הוסיף מלכא, "נראה שכל מה שיקרה בת"א יצליח. אבל את האיכות של מרתון ווינר טבריה אין, וכנראה לא יהיה לאף מרתון אחר בארץ".
חן שלינגר, נציגת טוטו באירוע ציינה שהחשיבות של ההשקעה במרתון בפריפרייה חשוב מאוד למועצה להסדר הימורים, ועל כן טוטו תמשיך עם המרתון לשנים הבאות ונראה כי אף תגדיל את סכום ההשקעה בו.‏

 

 

  • זהבה שמואלי ומתאמניה מקבוצת רצי רמת השרון

    צילום: עופרי מילר

סגור