מוצר השבוע - SEAT SAVER

| שתף |

נכנסים לרכב מזיעים אחרי אימון? המוצר הזה בדיוק בשבילכם! הרעיון לפיתוח ה- SEAT SAVER עלה לאחר שבאחת מחופשות הקיץ באוניברסיטה חזרו היזמים מריצה לאורך חוף ימה של הרצליה ובבואם להיכנס לרכב מזיעים ומלאי חול הבינו מייד את הצורך בפתרון פרקטי לשמירה על מושב הרכב לאחר פעילות ספורטיבית או שהייה בים.

תאריך: 02/08/11, מאת: מערכת עולם הריצה

כמה פעמים אחרי אימון נתקלתם במצב שבו אתם רוצים להתיישב ברכב אולם אתם רטובים מזיעה ו/או מלוכלכים מחול? היום יש פיתרון פשוט, בייחוד לרצים בחודשי הקיץ החמים, פיתרון אשר יקל עליכם אחרי אימון או מירוץ. פשוט מלבישים את ה- SEAT SAVER, נכנסים לרכב ולנוסעים. 

SEAT SAVER - הינו כיסוי למושב הרכב, המונע לחלוטין מעבר מים, זיעה וחול למושב הרכב ושומר עליו נקי ויבש לאחר פעילות ספורטיבית או שהייה בים. העיצוב ייחודי, מאפשר את הלבשתו והסרתו ממושב הרכב תוך שניות. מעבר לשתי התכונות המרכזיות האלה שהופכות אותו למוצר מאוד פונקציונאלי, הכיסוי עשוי מבד חזק ועמיד, מתייבש במהירות וניתן לכיבוס ולאחסנה קומפקטית ומהירה, אפילו בתא הכפפות.

ה- SEAT SAVER מתאים במיוחד לספורטאים המתאמנים מדי יום ורוצים לשמור על רכבם נקי. המוצר מתאים גם לשימוש עבור כל בני המשפחה ומשמש אותם לאחר שהייה בים, בבריכה, טיולים, פעילות ספורטיבית ופעילויות פנאי אחרות בחודשי הקיץ ובשאר עונות השנה.

ה -SEAT SAVER שומר על המושב, מונע כתמי זיעה חול וריחות לא נעימים אשר ילוו את נוסעי הרכב זמן רב, מאפשר חסכון בזמן וכסף ומונע את הצורך בניקיון מושב הרכב לאחר פעילויות "מלכלכות" (בין אם באופן עצמאי ובין אם בתשלום לחברת שטיפה).

הפיילוט הראשון התקיים במרתון ת"א לפני כשנתיים וחצי, וכבר אז נרשם ביקוש רב למוצר בקרב משתתפי המירוץ ואכן, רוכשים רבים של ה SEAT SAVER באים מקרב קהילת הספורטאים, רצים, טריאתלטים, רוכבי אופנים אשר רכשו את הכיסויים הן באופן אישי והן דרך מועדוני הספורט אליהם הם משתייכים באופן מרוכז כדוגמת "רצי מנשה", "רצי מודיעין" וקבוצות נוספות.

ישנם מקרים שבהם ה - SEAT SAVER סייע ופתר בעיות כדוגמת המקרה של טריאתלוניסט שסיפר שתמיד היו לו מריבות עם בת הזוג שהמושב מפיץ ריח רע בגלל הזיעה שלו והכיסוי פתר את העניין בפשטות, ויש סיפור משעשע לא פחות של ספורטאי שקנה זוג כיסויים עבורו ועבור אשתו, אבל היה הכי מרוצה מהרכישה לאחר שלקח את אישתו ללדת ובדרך לבית החולים ירדו המים... והמושב נשאר יבש. 

המוצר משווק במגוון צבעים: כחול, שחור, אפור, אדום, בז', תכלת
עבור העוסקים בפעילות ספורטיבית מדובר ממש במוצר חובה! שכן הוא יעיל ומאוד שימושי וגם המחיר מאוד אטרקטיבי, 39 ₪ בלבד!

כנסו עכשיו לרכישה

סגור