מלגות לאתלטים של נבחרת ישראל

| שתף |

חברת ניו-באלאנס תעניק 50 אלף ₪ מלגה לאתלטים עבור הישגם באליפות אירופה לאומות

תאריך: 21/06/11, מאת: אורן בוקשטיין

אחרי שנים של שיתוף פעולה פורה בין איגוד האתלטיקה לבין ניו-באלאנס, התקיימה שיחה בין יו"ר איגוד האתלטיקה, מר שלמה בן-גל לבין הגב' מיכל פורטמן, מנכ"לית 'ניו באלאנס', נותנת החסות הראשית לאיגוד האתלטיקה בישראל. במסגרת השיחה דובר על הישגה של הנבחרת וניו-באלאנס החליטה להעניק לאיגוד האתלטיקה סכום של 50,000 ₪. מר בן-גל החליט להעניק את הכסף כמלגות על סך 1000 ₪ לכל אתלט החבר בנבחרת ישראל שייצג את המדינה בכבוד רב באליפות אירופה לאומות, דרג ג' באיסלנד וסייע בהעפלה לאליפות בדרג ב' שתתקיים בשנת 2013.

רגע לפני יריית הפתיחה של אליפות ישראל באתלטיקה בימים רביעי וחמישי, 6-7.7.2011, איגוד האתלטיקה רואה ומוקיר את חברת 'ניו באלאנס' כגורם משמעותי בקידום האתלטיקה בישראל במהלך השנים האחרונות, ומקווה כי שיתוף הפעולה ימשיך לשנים עתידיות רבות.
הגב' פורטמן הסבירה את החלטתה במתן המלגות: "אני שמחה על ההישגים ורואה חשיבות בהצלחת האתלטיקה הישראלית".
מר שלמה בן גל, יו"ר איגוד האתלטיקה הגיב על החלטתה של המנכ"ל פורטמן: "מודה על התמיכה של ניו-באלאנס. חברי נבחרת ישראל ראויים לתגמול על הישגם היפה, ומקווה לראותם ממשיכים לשפר הישגים באליפות ישראל הקרובה".
נבחרת ישראל נחתה אתמול בצהריים בארץ עם הגביע שקיבלה על הזכייה בדרג ג' באליפות אירופה לאומות. ראש המשלחת, מר אריק קוקס, ציין את ההישגים של המשלחת, ובהם שיפורי שיאים אישיים והישגי השנה על-ידי האתלטים.

סגור