מרתון ירושלים במגזין "עולם הריצה"

| שתף |

בעקבות פניות שהגיעו למערכת מגזין "עולם הריצה" בנוגע לסיקור מרתון ירושלים, אנו מבקשים להבהיר כי אירוע הספורט הגדול והחשוב יקבל סיקור ראוי בגיליון הבא והחגיגי (150).

תאריך: 11/04/11, מאת: אורן בוקשטיין

חשוב להבהיר כי העבודה על כתבה במגזין אורכת לא פחות משלושה שבועות והיא כוללת עריכה תוכנית, עריכה לשונית ועבודה גרפית רבה ומושקעת. בגלל המחויבות למנויים לקבל מגזין בזמן לצד הסמיכות הצפופה למרתון ירושלים, לא נמצא מחד מי שיכתוב את הסיקור על מרתון ירושלים ויגישו בזמן על מנת שיוכל לעבור את העריכות, ומנגד הזמן שנותר מהמרתון (כולל אישור סופי של התוצאות ע"י ועדת המירוצים הארצית) ועד הכנסת הגיליון לדפוסס, לא הותיר כלל זמן לסיקורו בגיליון הנוכחי.

מרתון ירושלים, כמו גם מרתון תל-אביב יקבלו את הבמה הראויה בגיליון החגיגי הבא. בכל הקשור למירוצים בישראל, בפרט לחשובים שבהם, מגזין עולם הריצה פועל באינטרס משותף אחד וגדול לקידום התחום בישראל.

בהזדמנות זו המגזין פונה לכול מי שרוצה לחשוף את סיפורו המיוחד סביב המרתונים בירושלים ובתל-אביב להפנות את הסיפור עד ה-20 באפריל למייל oren@runningworld.co.il. המערכת שומרת לעצמה את הזכות לפרסם או שלא לפרסם על-פי שיקולי עניין ועריכה.

בברכה,
אורן בוקשטיין
עורך ראשי
  

סגור