סיכום מרוץ סטארקיסט אקשן סיטי 2011

| שתף |

לא כל יום שוטפים את תל אביב מאות מתחרים חדורי מוטיבציה להצליח במשימות בהן הם אותגרו. מה שייחד את האירוע השנה הוא מגוון המשימות הרחב בכל רחבי העיר. טקס הסיום נערך בכיכר רבין עם הפנינג גדול ומרשים.

תאריך: 22/04/11, מאת: מערכת עולם הריצה

מרוץ סטארקיסט אקשן סיטי 2011 יצא לדרכו בשעת בוקר מוקדמת כשהתרגשות גדולה אוחזת במאות המשתתפים שהגיעו להשתתף בו מכל רחבי הארץ. מזג אויר מושלם שאיפשר הנאה ממגוון המשימות שעמדו בפני כל המשתתפים בתחרות. רדיו תל-אביב בשיתוף עיריית תל אביב ומאקו העבירו את המשתתפים חוויה מטורפת עמוסה באתגרים, כיף גיבוש ואסטרטגיה. המשחק מבוסס על פורמט ה – Urban Race שכבש את אמריקה. עשרות צוותים התמודדו ראש בראש במשך חמש שעות בביצוע שלל משימות מאתגרות הפזורות בכל רחבי תל-אביב.

הצוותים יצאו לדרך בצמדים (במקצה המשפחות הצוות יכל היה להיות עד 4 משתתפים), פתרו כתב חידה עם 12 רמזים, בנו את המסלול הנכון ביותר מבחינה אסטרטגית, והגיעו לאתרי המשימות הפזורות בעיר. ההגעה למשימות התבצעה רק ברגל או באמצעות תחבורה ציבורית, אשר היתה חינם לצוותים במרוץ. את הניצחון במירוץ גרף הצמד של דודי אלוני (O-TEAM) עם 2:11:00 שע'. במירוץ המשפחות ניצחה הקבוצה של אהרון יעקובי (היעקובים) בתוצאה של  02:47:49 שע'.

לכל התוצאות ממרוץ סטארקיסט אקשן סיטי 2011 - לחץ כאן

לכל התמונות ממרוץ סטארקיסט אקשן סיטי 2011 - לחץ כאן

לדף הפייסבוק של של
סטארקיסט אקשן סיטי - לחץ כאן

 
סגור