אביזרי שתייה לשימוש בימי הקיץ החמים

| שתף |

איך אתם מצטיידים לריצה בקיץ - תיק שתייה, בקבוק אחיזה או חגורת ריצה? הכל בכתבה הבאה

תאריך: 20/07/14, מאת: כתבה פרסומית - אנאירובי Plus

האוויר מתחמם, הטמפרטורות עולות ובניגוד לכל אלו שנוהגים לשבת בין כך ובין כך בחדרים ממוזגים, קהילת הרצים בישראל מרגישה את שינויי מזג האוויר בצורה שלא ניתן עוד להתעלם ממנה. אם עד לפני חודשיים בלבד עוד ניתן היה לצאת לריצה של בוקר מבלי לשאת שום אביזר שתייה, הרי שהיום מדובר כבר בסכנת נפשות. אז לכבוד הקיץ שהגיע לא כתבנו שיר, אבל כן כתבנו מאמר שעוסק באביזרי השתייה שמתאימים לאלו מביננו שלא מוכנים לוותר על הספורט הנפלא ביותר בעולם, הלא הוא הריצה.
לאחר מחקר מעמיק ביותר ולאחר שנאספו חוות דעת מאלפי רצים נראה כי החברה המובילה בתחום אביזרי המים היא חברת Nathan שמאביזרי השתייה שלה נהנים מאות אלפי רצים בארבעים וחמש מדינות שונות על פני הגלובוס שבהן משווקים מוצרי האיכות של החברה. לפיכך במאמר שלפניכם החלטנו להתמקד באביזרי השתייה מבית החברה.

NATHAN MINIMIST RACE VEST – תיק ריצה מקצועילאלו מכם שרצים למרחקים של חמישה עשר ק"מ ומעלה מדובר על לא פחות מאביזר חובה. התיק המקצועי של חברת Nathan מעוצב באופן מינימליסטי שמתאים במיוחד לרצים שמאמינים שבזמן הריצה יש לשאת אך ורק את הדברים החיוניים ביותר ושום דבר אחר מעבר לכך. בתיק שמותאם לגופו של הרץ באופן האולטימטיבי קיימים בנוסף למיכל המים שמצויד בצינורית שתייה נשלפת גם מספר כיסים קטנים וכן תא אחסון שנסגר באמצעות רוכסן שניתן לאחסן בו את הטלפון או את מפתחות הרכב למשל.
התיק משמש את טובי הרצים בעולם, המשקל של התיק עצמו הוא מאה ושמונים גרם בלבד והודות לכך הוא לא מורגש כלל במהלך הריצה ולא מכביד על הרץ. ביכולתו להכיל עד ליטר וחצי של מים בשקית השתייה כשסך הכול נפח התיק ללא השקית הוא 3.28 ליטר. התיק מאובזר ברצועת בטן ורצועת חזה שניתנות לכוונון עדין וכן במחזירי אור לאלו שמעדיפים לרוץ בשעות הלילה. מעבר לכך הוא ניחן בעיצוב ספורטיבי ואופנתי לעילא ולעילא.

Nathan QuickDraw Plus – נרתיק אחיזה לבקבוק שתייהנרתיק האחיזה המתקדם מצויד ברצועת יד מנדפת זיעה מתכווננת והבקבוק יכול להכיל עד 650 מ"ל של מים. כמו כן הנרתיק מצויד במחזירי אור איכותיים ועמיד בפני רטיבות וזיעה. המשקל של הנרתיק לא מורגש בזמן הריצה ובנוסף ניתן לאחסן בו גם חפצי ערך כמו למשל טלפון נייד, מפתחות ועוד. הנרתיק מגיע במבחר צבעים לבחירה כמו למשל שחור, ורוד, ירוק או כחול.


Nathan Intensity – תיק גב מיוחד עבור נשים

כחברה שמתמחה בייצור של אביזרי שתייה לרצים, בחברת Nathan מודעים לכך שהגוף הנשי זקוק להתייחסות מיוחדת בכל הקשור לתיקי הגב. כתוצאה מההבנה החשובה הזו בא לעולם תיק הגב המפורסם Nathan Intensity שהפך תוך זמן קצר ללהיט היסטרי בקרב אוכלוסיית הרצות והעוסקות בפעילויות outdoor באופן כללי.
התיק שנפחו ללא השקית הוא ארבעה וחצי ליטר מאובזר בשקית שתייה עם צינורית נשלפת בנפח של שני ליטר. כמו כן הוא מצויד בשני תאים אחוריים ובזוג תאים קדמיים שאחד מהם מצויד ברוכסן ואילו השני מרושת. התיק עשוי מחומרים חזקים ועמידים מנדפי זיעה ומותאם באופן מיוחד למבנה הגוף הנשי.


Nathan Trail Mix – חגורת ריצה עבור שני בקבוקי שתייה

חגורה ייעודית מהפכנית שמתאימה לנשיאה של שני בקבוקי שתייה בנפח של 300 מ"ל האחד. החגורה מתאימה לחובבי פעילות אקסטרים ולרצים כיוון שהיא מצוידת באבזם נוח לשימוש וחזק במיוחד. כמו כן קל מאוד לסובב אותה במהלך הפעילות ופשוט מאוד לשלוף ממנה את הבקבוקים תוך כדי הריצה. החגורה בעלת מנגנוני כוונון שמאפשרים להתאים אותה עבור כל מידה אפשרית וכן מצוידת ברצועות הידוק לכובע, חולצה או כפפות למשל. מעבר לכך בחזית החגורה ישנו תא אחסון שנסגר באמצעות רוכסן שבו ניתן לאחסן למשל ג'ל אנרגיה, טלפון נייד, ארנק ועוד.

 

נכתב על ידי אנאירובי Plus

*המוצרים בכתבה זו ניתנים לרכישה באנאירובי פלוס

  • © Guillaume Besnard - Fotolia.com

סגור